czwartek, 15 września 2011

Bell Air Flow 712

Witajcie!
Tak jak obiecywałam dwa dni temu dziś notka na temat lakieru Bell z serii Air Flow. Chciałam dziś napisać kilka słów nt. lakieru colour&go z nowości. Jednakże, gdy wyszłam robić zdjęcia, słońce zaszło za chmury i za żadne skarby nie chciało wyjść. Spróbuje jutro. Te zdjęcia robiłam już dawno, miałam też dodać z nimi posta, ale nie mogłam się dogadać z czcionką i musiałam spasować. Niedługo ruszę z zużyciami jest tego trochę i szczerze mówiąc jestem z siebie bardzo dumna. Wracając do tematu:

Kilka słów od producenta (źródło: bell.com.pl)
"Nie "zakleja" płytki paznokcia i umożliwia paznokciom "oddychanie" pod płaszczem koloru. Zaawansowana technologicznie formuła lakieru pozwala na swobodną wymianę cząsteczek tlenu. Lakier charakteryzuje się przedłużoną trwałością, dzięki zastosowaniu wielu wysokiej jakości polimerów. Tworzą one specjalną, wysoce odporną na działanie wody powłokę, która jakby "odpycha" cząsteczki wody i jest odporna na ścieranie. Lakier gwarantuje super kryjący efekt i głęboki kolor już przy pierwszej aplikacji."

Moje spostrzeżenia:
Cudowny odcień mięty. Kilka słów o buteleczce, która ma moim zdaniem świetny design, ale nic nie przebije zakrętki. Masywna, z bardzo mocnego plastiku, nie ma możliwości że się coś złamię, czy coś podobnego. Ma szeroki, lekko rozłażący się pędzelek, lecz to nie utrudnia aplikacji. Konsystencja lakieru jest dość rzadka. Pierwsza warstwa smuży i prześwituję, ale druga wszystko wyrównuje i zakrywa. Dwie warstwy szybko schną. Po dwóch dniach na jednym z paznokci pojawiły się odpryski, ale pomimo tego lakier bez żadnych uszczerbków przeżył kolejne 3 dni. Po których miałam tylko lekko starte końcówki, co na moje paznokcie jest nie lada wyczynem.


Werdykt:
Ciekawa propozycja firmy Bell mam ochotę na jakiś kolor nude, ale chyba jednak nie kupię, ponieważ trzeba spróbować coś jeszcze innego.

Ocena: 7/10
Cena: ok 8 zł

PS. Wiem, że moje paznokcie są w stanie tragicznym, ale obiecuję poprawę. Na razie mi wybaczcie, postaram się to jak najszybciej to zmienić.


Pozdrawiam
Naomi

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...