sobota, 8 lutego 2014

Konkurs! Zgadnij co wchodzi w skład nagrody!

Hej, 
dziś chciałabym wszystkich zaprosić na konkurs, który powinien pojawić się bardzo dawno temu. Do zgarnięcia jest poniższy zestaw. ;)

Aby wziąć udział trzeba być moim publicznym obserwatorem oraz odgadnąć co na poniższym zdjęciu się znajduje i wchodzi w skład nagrody. Mogę podpowiedzieć, że dwa kosmetyki, to kosmetyki kolorowe, a trzy pielęgnacyjne. Nagrodę zgarnia osoba, która najtrafniej określi skład zestawu. 

Jeśli chcesz możesz dodać mój blog do blogrolla, wstawić baner oraz napisać notkę informującą o moim konkursie. Na zgłoszenia czekam do 8 marca 2014 r


Żeby każdy miał równe szansę proszę, aby wypełnić poniższy formularz.Regulamin:
1.Organizatorem i fundatorem nagród jest właściciel bloga naomi-bloguje.blogspot.com.
2. Konkurs trwa od 8 lutego 2014 do 8 marca 2014.
3. W skład nagrody wchodzi 5 kosmetyków.
4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 3 dni od zakończenia przyjmowania zgłoszeń na blogu naomi-bloguje.blogspot.com.
5. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 7 dni od otrzymania adresu paczką poleconą priorytetową. Nie wysyłam nagrody za granicę.
6. Aby wziąć udział musisz mieć ukończone 18 lat lub uzyskać zgodę rodziców.
7. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału jest wypełnienie formularza. Zgłoszenia zamieszczone w innych miejscach nie będą brane pod uwagę.
8. Wszystkie kosmetyki są nowe i nie używane.
9.  Rozdanie nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).

Powodzenia, 
Naomi

22 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...