czwartek, 26 stycznia 2012

Ostatnie zakupy

Jak zauważyliście zmieniłam tło i dodałam nowy baner. Jak wam się podoba? Oczywiście zrobiłam go sama, ze zdjęć które wykorzystałam na blogu i nie tylko. Jedno z nich nie było jeszcze publikowane, więc chciałaby to nadrobić.

Dziś mam dla was szybkiego posta po tytułem ostatnie zakupy. Miałam nic nie kupować, ale kilka drobiazgów wpadło w moje łapki na szczęście jest tego malutko. Powiedzmy, że jest to podsumowanie styczniowych zakupów.Jak widzicie nie jest tego dużo. W tym miesiącu skusiłam się na:
1) kokosowy krem do rąk z Ziaji. Póki co uważam, że świetnie pachnie, wygląda. Na razie nie mam żadnych zastrzeżeń.
2) tusz do rzęs Catrice. W tym miesiącu absolutnie był potrzebny poprzedniego przyjaciela mam już pół roku i zaczyna wysychać. Musiałam kupić zastępce. Kilkakrotnie go użyłam i na pewno fajnie rozczesuję rzęsy.
3) dawno nic nie zamawiałam nic z Avonu. Jeszcze w grudniu skusiłam się na kredkę Glimmerstick Diamonds w kolorze "Sugar plum".
4) pojedynczy cień Catrice nr 100 "Welcome to Miami Peach". Ma być wycofany, dlatego się na niego skusiłam. Świetnie nadaję się na makeup-no makeup.
5) paletka magnetyczna na 10 okrągłych cieni z Inglot. Postanowiłam stworzyć sobie taką jedną całkowicie niezbędną do neutralnego makijażu.
6) dwa wkłady do nowej paletki. Jaśniejszy (złotko) nr 111 oraz 112, oba AMC Shine. Na razie z obu jestem bardzo zadowolona.

Pozdrawiam
Naomi

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...