poniedziałek, 18 lutego 2013

Lakierowy tydzień #1 CHI "różowa czerwień"

Dziś pierwszy dzień z cyklu, który wymyśliłam w czasie tworzenia planu notek na luty. Mam ambitny plan codziennie coś dodawać i na razie idzie dobrze. W związku z tym brakło mi pomysłów na recenzję. To co chciałam zrecenzowałam, a resztę za krótko używam żeby wydać opinie. Rozejrzałam się po moich kosmetykach i znalazłam pudło z lakierami, gdzie większość nie była jeszcze pokazywana na blogu, dlatego od dziś do niedzieli będę pokazywać wam lakiery, które mam w swoim "niewielkim" zbiorku.


Na pierwszy ogień idzie lakier z CHI w kolorze "Passion on mediterranean cruise". Jest to bardzo ładna czerwień wpadająca w róż albo na odwrót. Bardzo lubię takie trudne do zidentyfikowania kolory. Lakier znajduje się w bardzo ładnej, dość prostej buteleczce. Zakrętka jest pokryta warstwą antypoślizgową. Dzięki temu lakier o wiele łatwiej odkręcić. Nie mam pojęcia, gdzie można je dostać, ani ile kosztują. Ja swój egzemplarz mam z wymianki.

Lakier ma dość rzadką konsystencje, co utrudnia malowanie. Dodatkowo pędzelek jest dość cienki. O wiele bardziej wolę gęstsze pędzelki. Lakier dość dobrze kryje po jednej warstwie, ale ja z przyzwyczajenia położyłam dwie. Ma standardową trwałość, wytrzymuje na paznokciach dwa, trzy dni bez żadnych uszczerbków. Schnie dość długo, więc polecam użycie wysuszacza.


Spotkałyście się kiedyś z lakierami CHI?

Pozdrawiam
Naomi

11 komentarzy:

 1. Ja bym powiedziała że to taki koral :) Ale bardzo ładny :) Mam podobny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. extra kolorek :0 bardzo lubię czerwienie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie widziałam jeszcze lakierów tej marki, a szkoda bo kolor fajny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ładny kolor, ja się nie spotkałam z lakierami CHI :)

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo ładny, ja nie widziałam lakierów CHI

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wiedziałam, że CHI ma też lakiery do paznokci...

  OdpowiedzUsuń
 7. czerwień zawsze na topie, bardzo ładny odcień :)

  OdpowiedzUsuń
 8. bardzo ładny koralowy odcień :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Niestety lakierów Chi nie ma u mnie w mieście ;/ Ale odcień niesamowity!Jeśli będziesz mieć ochotę to zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...